• دسته‌بندی نشده
  • 0

اجرای گروه «تی تووک» به سال ۹۷ موکول شد/ تالار وحدت میزبان اثر

ابراهیم پشت‌کوهی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر درباره جدیدترین اجرای گروه تئاتر «تی تووک» که قرار بود با پایان سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در تالار وحدت روی صحنه برود، به خبرنگار مهر گفت: اجرای نمایش «ویلی کو ویلی کو، بدو» که قرار بود سال جاری در تالار وحدت باشد به نیمه اول سال ۹۷ موکول شد و ما این نمایش را سال آینده در تالار وحدت به صحنه خواهیم برد.

وی درباره دلایل تغییر زمان اجرای «ویلی کو ویلی کو، بدو» اظهار کرد: یکی از دلایل تغییر زمان اجرا، نداشتن زمان و فرصت کافی برای تمرین این اثر نمایشی بود زیرا نمایش «ویلی کو ویلی کو، بدو» کار بسیار سنگینی است و نیازمند صرف زمان مناسب برای تمرین و آماده سازی است.

سرپرست گروه تئاتر «تی تووک» ادامه داد: دلیل دیگر هم این بود که بازیگران نمایش درگیر جشنواره تئاتر فجر و جشنواره فیلم فجر بودند.

پشت‌کوهی تأکید کرد: من حاضر نیستم به هر قیمتی کاری را که آماده نیست به صحنه ببرم از این رو تصمیم گرفتیم که «ویلی کو ویلی کو، بدو» را نیمه اول سال آینده به صحنه ببریم.

وی در پایان درباره گروه بازیگری این اثر نمایشی توضیح داد: تغییری در گروه بازیگران ایجاد نمی شود بلکه ۲ بازیگر دیگر نیز به گروه اضافه خواهند شد که در حال رایزنی و گفتگو با آنها هستیم.

نمایش «ویلی‌کو ویلی‌کو، بدو» اثری با موضوع صلح جهانی است و ابراهیم پشت‌کوهی این نمایشنامه را با نگاهی به آثار ادبی «هزارویک شب» و «شهرزاد» نوشته است.

پیش تر تمرین های این اثر نمایشی با حضور بازیگرانی چون صابر ابر، سارا رسول زاده و علی شادمان آغاز شده بود که به دلیل تغییر زمان اجرا، متوقف شد.

ابراهیم پشت‌کوهی پیش از این نمایش‌هایی مانند «تنها سگ اولی می‌داند چرا پارس می‌کند، مکبث»، «کمدی الهی، جلد دوزخ»، «آخرین انار دنیا» و «مثل آب برای شکلات» را اجرا کرده است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *