• دسته‌بندی نشده
  • 0

اقلیمی: با حضور در کاپ جهانی، ترکیب ایران در بازی‌های آسیایی مشخص می‌شود/تلاش ما افزایش تعداد مدال در اندونزی است

ایراج اقلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شرایط ورزشکاران برای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی گفت: بازی‌های آسیایی شرایط متفاوتی نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا دارد و رقابت‌های بسیار سختی است. کشورهایی مثل ازبکستان و قزاقستان در طول زمستان خارج از کشورشان تمرینات را پیگیری کرده‌اند. همان طور که می‌دانید قزاقستان دوره قبل توانست با مدال‌هایی که در قایقرانی به دست آورد در جدول بالاتر از ایران قرار بگیرد.

وی افزود: ما در زمستان تمرینات‌مان را در قشم پیگیری کردیم. از 8 فروردین تمرینات تیم ملی شروع شده و قرار است 2 هفته در آلمان اردو برگزار کرده و در کاپ 2 هم شرکت کنیم. این رقابت‌ها فرصتی خواهد بود تا هم خودمان را بشناسیم، هم حریفان آسیایی را. کاپ جهانی این فرصت را به ما می‌دهد تا ترکیب تیم ملی را به دست آورده و تحلیلی هم از وضعیت حریفان‌مان در بازی‌های آسیایی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملیل کایاک ایران در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید ترکیب ایران در بازی‌های آسیایی در کاپ جهانی آلمان مشخص شود، عنوان کرد: ما ارنج‌های مختلفی را خواهیم داشت تا ترکیب اصلی‌مان در بازی‌های آسیایی مشخص شود. در بازی‌های آسیایی کشورهای شرکت‌کننده از 12 ماده باید 10 ماده را انتخاب کنند. ما در کاپ جهانی آلمان می‌توانیم مشخص کنیم در کدام ماده‌ها باید در بازی‌های آسیایی شرکت کنیم.

اقلیمی خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها برای بازی‌های آسیایی کار می‌کنند. تلاش ما هم این است هم رنگ مدال‌ها را نسبت به دوره قبل بهتر کنیم هم تعداد مدال‌ها را بیشتر.

وی همچنین درباره مربیان آلمانی اضافه شده به کادر فنی، گفت: شفر از اواخر سال 2003 تا 2010 با تیم ملی کار کرده و از بازیکنان ما شناخت دارد. این دو مربی قرار است در کمپ آلمان به تیم ملی ملحق شوند. البته یکی از آنها در حال حاضر در ایران است و در تمرینات حضور دارد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *