• دسته‌بندی نشده
  • 0

/ در سینما و تئاتر چه خبر است؟/

نمایش قورباقاف/ قورباغین از سالانه هنرهای بینا رشته‌ای تهران( سابت) که پیش از این قرار بود ٣ دی در تئاتر مستقل تهران روی صحنه برود در تاریخ ٥ دی در همین سالن اجرا می‌شود.
این نمایش اجرای دیگر دوره دوم اجراهای سابت به مدیریت هنری حمید پورآذری  است. قورباقاف/ قورباغین کاری از سید محمد مساوات و با اجرای رضا کولغانی و کطاب جمئه از٥ تا ۱۵ دی ساعت ٢١  در ادامه اجراهای سالانه اجراهای بین رشته‌ای تهران با ظرفیت تماشاگر محدود در تئاترمستقل تهران روی صحنه خواهد رفت.

«آقای نادر» در ششمین آئین «اوج هنر» تجلیل می‌شود
نادرطالب زاده در ششمین آئین «اوج هنر» پاسداشت هنرمندان انقلاب اسلامی تجلیل میشود. 
به گزارش مرکز عکس هنرمندان و ورزشکاران ایران به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، در ششمین آئین «اوج هنر» پاسداشت هنرمندان انقلاب اسلامی،از 4 دهه مجاهدت و تلاش نادر طالب زاده در عرصه فرهنگ، هنر و رسانه تجلیل میشود. 

نادر طالب زاده مستندساز، مجری، کارگردان، تهیه‌کننده، برنامه‌ساز، فعال رسانه‌ای، مدیر فرهنگی و کارشناس مسائل بین‌المللی است. او البته جدای از این عناوین، فعالیت‌های آموزشی متعددی را نیز طی سالیان گذشته پیگیری کرده است. 

گفتنی است در بزرگداشت «آقای نادر» شخصیت های رسانه ای، فرهنگی و سیاسی، اهالی سینما، نمایندگان مجلس و برخی شخصیت های بین المللی و بزرگانی از حوزه و دانشگاه حضور دارند. 

ششمین آیین اوج هنر، پاسداشت هنرمندان انقلاب اسلامی، روز دوشنبه 4 دی ساعت 15 در نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می شود.

نمایش مستند بلند «ترور سرچشمه»درسومین برنامه «سینما تک تهران»حوزه هنری

سومین جلسه از سری برنامه‌های «سینماتک تهران» با نمایش مستند بلند «ترور سرچشمه» ساخته محمدحسین مهدویان برگزار می‌شود.

روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری،در برنامه این هفته «سینما تک تهران»مستند بلند «ترور سرچشمه» نمایش و باحضور مهمانان ویژه این برنامه مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

مستند بلند «ترور سرچشمه» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی مجید رجبی‌معمار، محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و در اولین نمایش عمومی در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به روی پرده رفت.

این مستند به واقعه تاریخی مشخص در تاریخ معاصر «انفجار حزب جمهوری در روز هفتم تیر ۱۳۶۰» پرداخته است.

سومین برنامه «سینما تک تهران»روز دوشنبه4دی ماه ساعت 16 درسالن سوره حوزه هنری برپاست.

انتهای پیام 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *