• دسته‌بندی نشده
  • 0

رستمی: نمی‌خواهم وارد حاشیه شوم/ باشگاه ذوب آهن بدقولی کرد

کیانوش رستمی در گفت‌وگو با ایسنا درباره پرداخت نشدن مبلغ قراردادش به صورت کامل توسط باشگاه ذوب آهن بیان کرد: صحبت‌های بهداد سلیمی را من نیز قبول دارم. باشگاه ذوب آهن نزدیک به دو سال تسویه حساب نکرده است و و دلم می‌خواهد هرچه سریع‌تر تسویه حساب کنند و مبلغ کمی که پیش آن‌ها است را به ما بپردازند. چون ما هم در ایران همین قرارداد را داریم و منبع درآمد ما است و اگر همین را هم به ما ندهند خیلی بی‌انصافی است. از طرفی با این وضعیتی که دارد پیش می‌آید روز به روز هم آن مبلغ بی‌ارزش‌تر می‌شود.

رستمی در پاسخ به این پرسش که چرا این دو سال این مساله را رسانه‌ای نکردید، تصریح کرد: می‌خواستیم خیلی دوستانه و در فضای صمیمی کار انجام شود و گفتیم  شکایتی نمی‌کنیم اما متاسفانه بدقولی کردند و هیچ اتفاقی نیفتاد، ما هم تصمیم گرفتیم رسانه‌ای کنیم. 

او در مورد اینکه چرا تنها با او، سهراب مرادی، بهداد سلیمی و علی هاشمی تسویه حساب نشده‌ است، تاکید کرد: شاید چون مبلغ قرارداد بیشتر بوده نتوانستند پرداخت کنند. بقیه شاید مبلغ قراردادشان کمتر بوده و با آن‌ها تسویه حساب کرده‌اند. دوست نداشتم اصلا این اتفاق بیفتد که بخواهیم موضوع را مطرح کنیم اما خب وزنه‌برداران به پولشان احتیاج داشتند و در نهایت مساله رسانه‌ای شد. همیشه گفته‌اند که کارگر تا عرقش خشک نشده باید مزدش پرداخت شود از این رو باید از روی مبالغی که به باشگاهشان واریز می‌شد با تیم‌های ورزشی و ورزشکاران تسویه حساب می‌کردند و حرکت خوبی انجام ندادند. اگر به وقتش مبلغ قرارداد را کامل پرداخت می‌کردند نه موضوع رسانه‌ای می‌شد و نه ناراحتی پیش می‌آمد.

قهرمان المپیک ریو در مورد وضعیت تمرینی و مصدومیت خود نیز گفت: خدا را شکر شرایط زانویم بهتر شده است. البته باید از آقای صالحی امیری تشکر کنم برای سفرم به خارج از کشور که برای فیزیوتراپی رفتم کمکم کرد. از آقای مرادی هم تشکر می‌کنم که همکاری ویژه‌ای کردند که بروم و به درمان زانویم برسم. فیزیوتراپی‌هایی که انجام دادم خیلی کمکم کرد و روند کارم  را جلو برد. ان‌شاءالله وضعیت زانویم به همین صورت خوب بماند و حتی بهتر از این شود تا امسال بتوانم سورپرایز خوبی برای مردم ایران داشته باشم.

رستمی در پاسخ به این پرسش که چرا چراغ خاموش حرکت می کند و به این دلیل است که نمی خواهد کسی از او بپرسد چرا تنها تمرین می کند، تصریح کرد:  نگاه من این است که نمی‌خواهم خیلی وارد حاشیه شوم یا باعث مزاحمت کسی شوم. سعی می‌کنم سرم را پایین بیندازم و کارم را انجام دهم. خدا را شکر تا الان هر کاری که مد نظر داشتم را انجام دادم.

او در پاسخ به این پرسش که اکنون شرایطش به چه صورت است و کجا تمرین می‌کند، گفت: تمرین‌هایم را به نحو احسن انجام می‌دهم و هر کجا باشم بالای کوه، روی زمین تمرین هایم را دنبال می‌کنم چون این مسیر زندگی من است و اگر این کار را انجام ندهم ممکن است بعدا غبطه بخورم.

رستمی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فکر می‌کند برای بازی‌های آسیایی به رکوردهای المپیک ریو برسد، تاکید کرد: الان شرایط زانویم خوب است و اگر به همین شکل بماند اتفاقات خیلی قشنگی می‌افتد. وقتی هم کارم را به نحو احسن انجام دهم می‌توانم برای مردم سورپرایز داشته باشم.

وزنه‌بردار دسته 85 کیلوگرم در مورد اینکه برای فصل جدید لیگ برتر با تیمی صحبت کرده است یا خیر، گفت: هنوز تیمی با من صحبت نکرده است. ان‌شاءالله در لیگ برتر اتفاقات خوبی بیفتد تا حداقل ورزشکاران امید به ورزش کردن داشته باشند چرا که اگر شرایط به همین شکل جلو برود ورزشکاران دیگر آن انرژی لازم را به کار نمی‌برند.

انتهای پیام

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *