• دسته‌بندی نشده
  • 0

عبدالمحمدی: ورزشکاران ما دست‌بسته وارد مسابقه نمی‌شوند/ اهداف پروازی در چند سال آینده رشد خواهد کرد

فرشید عبدالمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شرایط ملی‌پوشان اهداف پروازی برای حضور در مسابقات جهانی کره‌جنوبی گفت: شرایط ورزشکاران ما خوب است. ما از شهریور تاکنون در مسابقه‌ای حضور نداشتیم اما قرار است بعد از مسابقات جهانی کره‌جنوبی کمپی در ایتالیا داشته باشیم و در یک مسابقه آزاد نیز شرکت می‌کنیم.

مربی تیم ملی اهداف پروازی همچنین درباره شانس مدال در مسابقات جهانی کره، عنوان کرد: پاسخ این سوال است نه مثبت است نه منفی. ما استارت کار را زده‌ایم و در حال برطرف کردن چالش‌ها هستیم. فدراسیون قرارداد خوبی هم با وزارت دفاع زده تا فشنگ‌ها را برطرف کند. بشقاب‌ها هم تامین خواهد شد. با حضور در چند مسابقه مطمئن باشید در سالهای آینده اهداف پروازی رشد خوبی خواهد داشت. تیراندازان ما نشان دادند دست‌بسته وارد مسابقه نمی‌شوند.

عبدالمحمدی با اشاره به اینکه حضور در مسابقات جهانی کره، تیم ملی را برای بازی‌های آسیایی آماده می‌کند، اظهار داشت: این مسابقات می‌تواند محکی برای بازی‌های آسیایی باشد تا ما هم ترکیب بازی‌های آسیایی را بشناسیم و هم بتوانیم تیم ایران و حریفان را ارزیابی کنیم.

وی درباره حضور ویگانو مربی ایتالیایی اهداف پروازی در ایران، خاطرنشان کرد: او چند روزی در ایران بود؛ تجهیزات، تمرینات و امکانات ما را دید. با ورزشکاران نیز آشنا شد. او از قهرمانان جهان است. حضور او در مدتی که ایران بود، خوب ارزیابی شد.

تیم ملی اهداف پروازی در مسابقات قهرمانی جهان 8 ورزشکار را راهی کره‌جنوبی می‌کند. در بازی‌های آسیایی نیز 6 تیرانداز در این ماده رقابت می‌کنند.

انتهای پیام/س

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *