عکس‌های ترسناک برتر نشنال جئوگرافیک

به گزارش مرکز عکس هنرمندان و ورزشکاران ایران به نقل از جام‌جم آنلاین ، نشریه نشنال جئوگرافیک ترسناک‌ترین عکس‌ها از نقاط مختلف را گلچین کرده است.

این عکس در ایسلند گرفته شده است. تلفیق شفق قطبی با لاشه هواپیما و فردی که داخل هواپیما ایستاده به همراه نوری که از پشت وی می تابد به این عکس جنبه ای هراسناک بخشیده است.

در تصویر بالا غار ویلا لوز کووا در تاباسکو مکزیک را مشاهده می‌کنید. این غار معروف است به غار خفاش‌ها.

خلاقیت عکاس برای ثبت تصویری از کهکشان راه شیری که از تکنیک دابل اکسپوژر برای جذابیت بیشتر عکس استفاده کرده است.

این مرد با کمترین امکانات دریکی از غارهای جنوب شرقی فرانسه گیرکرده است و سعی در گرم کردن خود دارد.

یک شب بسیار معمولی در پارک ملی بولیوی برای افرادی که به این پارک سفر می‌کنند. صدها حشره جذب نور شمع شده و میز را اشغال می کنند.

تصویر ثبت‌شده یکی از بهترین تصویرهای شناخته‌شده در ژانر گردشگری وحشت در نشنال جئوگرافیک است. تصویر در دریاچه مینوانکا در پارک ملی بناف در کانادا ثبت شده است.

تصویر بالا مربوط به آتش‌نشان‌هایی است که در آتش‌سوزی عظیمی در تگزاس مشغول کار هستند و دود غلیظی آن‌ها را در برگرفته است.

این زن نمرده است! تصویر بالا مربوط به ماجراجویی است که دریکی از غارهای تایلند مشغول به کاوش است و در قسمتی از مسیر غار، به دهانه تنگی برخورده که برای گذشتن از آن باید بر روی آب شناور شود.

روح رنج کشیده قلعه هیمجی در ژاپن

آب‌های درخشان غار ریدفلوت در گیلین چین، به‌اندازه‌ای تمیز است که تصویر غار عینا در آب منعکس شده است.

در تصویر بالا کوهنوردی در حال بالا رفتن از صخره‌های باندیگارا در جمهوری مالی مشاهده می‌شود. زاویه دید داخل غار شبیه به فیلم‌های ترسناکی است که بارها دیده‌ایم، ولی تنها تفاوت آن با فیلم این است که این تصویر واقعی است و شما با غاری مملو از استخوان مواجه هستید.

تصویر بالا از دید زیبایی‌شناسی یکی از برترین تصاویر این لیست است. تصویر در شمال کویت عکاسی شده و مسافرانی را در حال عبور از بیابان نشان می‌دهد. در یک‌سوم کناری تصویر جمجمه حیوان توجه مخاطب را جلب می‌کند.

تصویر بالا مربوط به غار دل درانچ در اسپانیا است، نام دیگر این غار، غار اژدها است.

تصویر بالا مربوط به غار کریستال در مکزیک است. این غار شبیه به هیچ غاری در زمین نیست و سطح داخلی غار پوشیده از کریستال‌های عظیم است.

تصویر بالا در دریاچه تاهو در کالیفرنیا ثبت شده است، پس از ثبت تصویر عکاس متوجه ثبت سایه دو مرد در تصویر می‌شود.

اسکلت دختری نوجوان در غار آکتون تانی چیل ماکنال در بلیز، محلی که اسکلت در آن پیداشده محلی برای نگه‌داری آذوقه بوده و معلوم نیست دخترک بیچاره چرا در این مکان مرده است.

درختان راش در جنگل سیاه آلمان، برف سنگین جنگل صحنه ترسناکی به وجود آورده است.

تسخیر قلعه فریزر در اسکاتلند توسط روح یک پرنسس

تصویر بالا خلاقیت عکاس است، شوکه نشوید! تصویر در نوادا عکاسی شده و به‌عنوان یکی از عکس‌های برتر در ژانر وحشت شناخته‌شده است.

وجود خفاش در هر منطقه‌ای می‌تواند آن را به یکی از ترسناک‌ترین مناطق تبدیل کند. در بخشی از رودخانه اکرت جیمز در ایالت تگزاس خفاش‌های آزادی زندگی می‌کنند که به‌محض تاریک شدن هوا به داخل جنگل هجوم می‌برند!

یک پیاده‌روی ساده در جنگل تاراروا ریج در نیوزلند می‌تواند حسابی شمارا بترساند. درخت‌های این جنگل با هر درختی که تاکنون دیده‌اید متفاوت است و ظاهری عجیب دارد.

تصویر بالا توسط عکاسی در سفر زمستانی به قطب جنوب عکاسی شده است. تصویر خلاقیت عکاس است و هیچ عنصر ماورایی در آن دخیل نیست.

تصویر بالا در بیابان‌های نامیبیا عکاسی شده است.

بازهم تصویری از خفاش‌ها! این خفاش‌ها با دیگر خفاش‌هایی که تاکنون دیده‌اید فرق دارد. تصویر بالا در اوگاندا عکاسی شده است. این خفاش‌ها حامل ویروس مرگباری بانام ماربورگ هستند و هرگونه تماس با آن‌ها برای انسان بسیار خطرناک است.

تصویر بالا در پارک ملی جاشوا تری در کالیفرنیا عکاسی شده است.

تصویر بالا مربوط به غاری در مارسی فرانسه است. این غار از سنگ‌آهک تشکیل‌شده و فضای داخلی آن ترسناک است.

تصویر بالا مربوط به کوه تغزاتنغا در مراکش است. به‌محض ورود به این کوه متوجه حضور میلیون‌ها حشره در هوا می‌شوید.

تصویر بالا مربوط به غار یخی سویلبرت در نروژ است. کوهنوردی در این غار عجیب و غریب بسیار سخت است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *